פוליש לרכב

פוליש ווקס לרכב

כל אחד מאיתנו שמחזיק ברכב מתגעגע לפעם הראשונה שבה הוא נכנס אל הרכב כאשר הניילונים עוד היו על המושבים והמראה של הרכב מבחוץ היה נוצץ במיוחד. ככל שהזמן עובר הרכב מאבד לאט לאט את המראה הקודם שלו וכבר לא נראה כל כך יפה. אם אתם מחפשים דרך לשנות את זה, אנחנו כאן כדי לספר לכם על פוליש ווקס לרכב. 

פוליש לרכב

פוליש הוא שם של פעולה שמוכרת לנו בתור 'ליטוש'. הליטוש הוא פעולה שנועדה כדי להחליק משטחים מחוספסים או כדי להחזיר להם את המראה והתחושה החלקים שהיו להם פעם. בתהליך של פוליש לרכב הרכב שלכם בעצם עובר החלקה מחדש. המכון שבו אתם מבצעים את הפוליש מחזיק בציוד מיוחד שמאפשר לו להחליק את פני הרכב וכך להחזיר לו את המראה האהוב.

כמובן שאת הפוליש לרכב צריך לבצע בצורה נכונה כדי לא להחמיר את המצב ולשרוט את השלדה של הרכב או לפגוע בה. ביצוע נכון של פוליש יכול להשפיע לטובה בצורה משמעותית על המראה של הרכב שלכם. כאן תקבלו סקירה מקיפה על פוליש ווקס, תבינו מה בדיוק כולל התהליך הזה, כמה הוא עולה וכמה זמן ייקח לכם לקבל את הרכב שלכם שייראה כמו חדש. 

ווקס לרכב

כולנו מכירים את המושג פוליש ווקס לרכב, אולם כדי להבין מהו חשוב להבין קודם כל מה הכוונה ווקס. ווקס הוא חומר שאנחנו מכירים בתור שעווה וגם הוא משמש בתור חומר שמחליק או מגן בתור שכבה חיצונית. גם על השלדה של הרכב ניתן לעשות שימוש בווקס שגם יגן על השלדה וגם יעניק לה מראה מבריק וחדש. 

פוליש ווקס לרכב

פוליש ווקס לרכב, הידוע יותר כפוליש ווקס הוא שילוב של שני התהליכים הללו יחד. כיון שלמרוח את הווקס כאשר האוטו עצמו לא נקי וחלק יכול לפגוע ביעילות, לפני המריחה של ווקס הרכב עובר את תהליך הליטוש. פוליש ווקס זוהי הדרך הנכונה להחזיר לרכב שלכם את המראה שאליו אתם כל כך מתגעגעים. 

מתי כדאי לעשות פוליש ווקס?

כמובן שאת הפוליש ווקס אתם יכולים לעשות מתי שאתם רוצים. עם זאת, ברגע שעברו כמה שנים והמראה של הרכב שלכם כבר נראה ישם מכפי הגיל שלו, מומלץ לעשות פוליש ווקס לרכב, זה יחזיר בצורה מהירה את המראה החדיש. בנוסף, לפני מכירה של רכב גם מומלץ לעשות פוליש ווקס כיון שזה יוכל לאפשר לכם להרוויח יותר כסף על האוטו. 

פוליש ווקס לרכב מחיר

המחיר של פוליש ווקס לרכב משתנה לפי מספר גורמים. הנתון הראשון הוא כמובן הגודל של הרכב. כמובן, ככל שהרכב גדול יותר המחיר כמובן יהיה יקר יותר בשל זמן העבודה והחומרים הרבים יותר שבהם יש לעשות שימוש. בנוסף, למצב של הרכב יש גם השפעה על המחיר של הטיפול, כיון שעל רכב במצב לא טוב צריך לעבוד הרבה כדי לקבל את המראה שאתם כל כך רוצים. 

עבור רכבים בצבע הלבן המחיר של הטיפול יהיה זול יותר, כאשר הוא נע בין 600 ל700 ₪ לרכב רגיל. כאשר מדובר על צבע כהה יותר המחיר צפוי לעלות בכ200 עד 500 ₪. המחיר לפוליש ווקס עבור רכבים גדולים הוא בין 1500 ל2000 ₪. 

איפה מבצעים פוליש ווקס

בניגוד שמה שאולי מקובל לחשוב, טיפול פוליש ווקס הוא טיפול מורכב, שחשוב לבצע אותו בצורה כמה שיותר מקצועית. ביצוע לא מקצועי יכול לגרום לשריטות נוספות ברכב, וכמובן לא יצליח להסיר ביעילות את השריטות והכתמים שנמצאים כרגע על השלדה. במכון מקצועי יש כמובן כלים טובים יותר שמאפשרים לכם לקבל בסופו של דבר תוצאה טובה הרבה יותר. 

כמה זמן לוקח הטיפול?

במקרים רגילים הפוליש ווקס לוקח כמה שעות בודדות. עם זאת, ישנם מקרים חריגים שבה יש צורך לחזור על אחת הפעולות מספר פעמים מה שכמובן מעלה את הזמן שהטיפול ייקח.

לסיכום

פוליש ווקס לרכב הוא טיפול שבו השלדה של הרכב עוברת ליטוש מחדש ובסופו של דבר נראית כמעט כמו חדשה. הטיפול כולל ליטוש ולאחר מכן מריחה של שכבת ווקס שנועדה להגם על השלדה מפני פגיעות עתידיות. אז אם אתם רומים שהרכב שלכם שוב יראה חדש, לכו לפוליש ווקס.  

×

עגלת קניות